Ruže Mr. Rose

Where flowers are our inspiration
a

Akú kyticu ruží vybrať podľa príležitosti

Rôzne príležitosti si žiadajú rôzne druhy kytíc. Tiež pre každú osobu sa hodí iný druh kvetov. Iná kytice bude pre mladú slečnu a iná pre babičku ku zlatej svadbe. Iná kytice urobí radosť k narodeninám a iná padne k životnému jubileu.

Kytica pre dieťa

Pre dieťa sa hodí malá drobná guľatá kytička, lúčne kvety s množstvom zelene. Napríklad malé trsové ružičky.

Kytica pre mladú slečnu

Mladá slečna ocenia jemnú romantiku. Miešaná kytica ružových, bielych a oranžových ruží v kombinácii s fréziami viazaná do guľata bude tá pravá.

Kytica pre ženu

Kytica pre partnerku môže byť vášnivá kombinácia červených a bielych ruží, čisto červené ruže, alebo aj farebne zladená kytica rôznych kvetov.

Kytica pre babičku

Pre babičku sa hodia kytice v decentných farbách. Kytica ruží alebo kombinácia ruží s jemnými drobnými klinčekmi.

Kytica pre mužov

Pre mužov sa hodí výrazná kytica, najlepšie viazaná do vysoka. Ruže môžu byť v kombinácii s výraznejšou antúriou, alebo strelíciou.

Kytice k narodeninám

K narodeninám sa hodia honosnejšie a väčšie kytice viazaná do guľata. Kombinovaná kytica rôzne farebných ruží, doplnená veľkým množstvom zelene. Hodí sa aj kytice s množstvom ruží podľa veku.

Kytice k výročiu svadby

Kytice k výročiu svadby by mala byť veľká a honosná, obzvlášť ak ide o výročie rodičov či prarodičov, teda ku zlatej svadbe … kytice k výročiu svadby sa často vyberá z rovnakých kvetov, aké mala na svadbe nevesta. Vybrať môžeme nádherné kaly a ľalie v kombinácii s bielymi ružami.

Kytice k ukončeniu štúdia

Kytice k promócii by mala byť veľká a honosná. Krásne vyzerajú kvety postupne zviazaných ruží vo veselých a sýtych farbách.

Smútočné kytice

Ako smútočné kytice sa krásne hodí biele ruže. Môžu sa kombinovať aj s bielymi ľaliami, prípadne drobnými bielymi kvetmi rôznych druhov. Na pohreb sa hodí aj vpichovanej kytice, prípadne vence doplnené bielymi kvetmi.

Post a Comment