Ruže Mr. Rose

Where flowers are our inspiration
a

Čo hovorí farba darovaných ruží

Možno si hovoríte, že farba je o osobnom vkuse. Nie je tomu ale vždy tak. Farbe kytice by ste mali venovať väčšiu pozornosť. Každá farba niečo vyjadruje.

Červené ruže

Červené ruže. Najčastejšie darovaná ruža. A prečo? Muži inštinktívne siahajú po červených ružiach, keď chcú vyjadriť lásku, túžbu a vášeň. Červená je jednoducho stávka na istotu. Každej žene urobí radosť. Vidí, že je muž miluje, že po nich ešte stále túži. Červená je jednoducho farba lásky a vášne. Žiadne zvodnejšie ruže neexistujú. Pokiaľ je viazaná v kyticu na dlhých stonkách, žiadne srdce nezostane chladné.

Ružové ruže

Ružová je farba nehy. Ružové ruže symbolizujú romantickú lásku, pokoru, porozumenie … Hodí sa aj ako vyznanie mladé slečne. K mladosti patrí romantika viac ako vášeň a túžba, preto ružovú kyticu mladá slečna ocení, urobí jej radosť a otvorí srdce.

Biele ruže

Biela je farba nevinnosti a čistoty. Najčastejšie používame biele ruže do svadobných kytíc, kde vyjadrujú čistú lásku a spojenie dvoch ľudí v jednu bytosť. Široké použitie majú vo vypichovaných smútočných kyticiach. Ako dar vyjadruje čistú a vernú lásku a oddanosť. Biele ruže sa hodí aj ako poďakovanie. Veľkú radosť urobí kytica bielych ruží aj ako dar k životnému jubileu a významným životným udalostiam, ako je potrebné promócie. Biele ruže nosia muži aj do pôrodnice ako poďakovanie žene za nový život.

Oranžové ruže

Oranžové ruže získavajú stále viac na obľube. Sú krásne, radostné, vo farbe žiariaceho slnka. Oranžové ruže sú symbolom začiatkov. Táto ohnivá farba evokuje silné zážitky, túžbu, nové začiatky. Hodí sa aj len tak na ozdobu a rozžiarenie domu.

Žlté ruže

Žlté ruže sú nevšedné a veľmi pekné. Ak je nedávate partnerke, potom vyjadrujú úctu, pomoc, signalizujú pokoru a priateľstva. Vyjadrujú aj platonickú lásku. Pozor si ale dajte, ak je dávate partnerke. Žltá ruža signalizuje žiarlivosť a podozrenie.

Post a Comment