a

FAQ

Ruže sú naša inšpirácia

01. Ak sa mi kytica páči, môžem si ju na stránke rovno objednať?

Každú kyticu, ktorá sa vám v našej ponuke páči, si môžete ihneď kúpiť. Stačí kliknúť na obrázok kytice a budete presmerovaný na e-shop www.mrrose.sk, kde si kyticu môžete objednať.

02. Môžete mi poradiť, akú farbu ruží vybrať k danej príležitosti?

Áno, okrem klasického rozdelenie kytíc podľa príležitosti, sme pre vás pripravili článok o tom, ako vybrať farbu kytice. Čo hovoroví farba darovaných ruží? Akú kyticu vybrať podľa príležitosti?

03. Poradíte mi ako sa postarať o kyticu ruží tak, aby mi vydržala čo najdlhšie krásna a čerstvá?

Áno, starostlivosť o kvety je veľmi dôležitá. Preto sme pre vás pripravili článok, ktorý vám pomôže udržať kyticu čo najdlhšie živú a krásnu. Ako sa starať o rezané ruže.

04. Za ako dlho dokážete doručiť kyticu, ktorú objednám?

Kyticu sme schopní doručiť už za 50 minút vo veľkých mestách. V menších dedinkách potom do 120 minút.

05. Ako veľká je kytica 50 ruží?

Záleží, či si budete priať kyticu uviazať na široko alebo na úzko (kvety tesne pri sebe). Úzka kytice má priemer cca 50 cm.

06. Odkiaľ pochádzajú ruže, ktoré sú vo vašej ponuke?

Naše ruže vozíme prevažne z Holandska, ktoré je jedným z najväčších dovozcov na svete. Pestujú sa prevažne v južnej Amerike – Kolumbia, Ekvádor, ale aj v Afriky- Keňa. Radi by sme využili Slovensko, tu sa ale bohužiaľ ruže vo veľkom meradle nepestujú.

07. Ponúkate aj boxy s ružami?

Áno, môžete si vybrať box z čerstvých, alebo z preparovaných ruží. Preparované ruže majú tú výhodu, že vydržia 24 aj viac mesiacov. Máme skúsenosť aj s preparovanou ružou, ktorá je krásna aj 6 rokov.